Organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve güzelliklerin çekiciliğine inanarak yola çıkan Taşkın Organizasyon, yenilikçi ve dinamik yapısı ile kurumların veya kişilerin düğün, nişan, kına, sünnet, fuar standı, kır düğünleri, özel fotograf ve kamera çekimleri ve şirket aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere organizasyona yönelik ihtiyaçlarını çözümlemek için kurulmuştur.

Taşkın Organizasyon yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini esas alarak yalın bir organizasyon firması olmanın dışında müşterilerine ihtiyaç duydukları konular üzerine danışmanlık yaparak yön vermeye çalışır.

Taşkın Organizasyon olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde organizasyon ve animasyon hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli sürekli yenilenen ekipmanlarımızla birçok Açılış Organizasyonu, Doğum Günü organizasyonu, Kokteyl Organizasyonu, Balon Süsleme Hizmeti, Düğün, Nişan, Kına Gecesi Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Mezuniyet ve Okul Günleri Organizasyonu yapan firmamız her yaptığı hizmette daha çok tecrübe kazanarak daha iyi işler yapmayı amaçlayarak, sizlere daha iyi hizmetler vermektedir. Taşkın Organizasyon olarak bütçenin azlığına ya da çokluğuna bakmaksızın sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Taşkın Organizasyon yüklendiği tüm işlerde kalite standartlarını önceden oluşturur, sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettirir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Taşkın Organizasyon, başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlamıştır. Kısacası, Taşkın Organizasyonun Amacı her daim, her koşulda yapılacak işin en iyisini yapmaktır. Gelin sorunsuz bir organizasyon için eğitimli, işini seven çalışanlarımız ile sizlere hizmet edelim!

Amacımız;

Yapmış olduğumuz organizasyonlardan övünerek hareket etmek değil, onlardan birer tecrübe edinerek önümüzdeki organizasyonlarda kusursuz bir hizmet sunmaktır. İyi bir organizasyon eksiksiz ve büyüyen bir altyapıyla birlikte, profesyonel bir ekip grubu gerektirir.

Taşkın Organizasyon ailesi olarak sürekli büyüyen, eğitimli ekibimiz ve yenilenen teknik alt yapımızla organizasyonlarımızda en küçük ayrıntıya dikkat ederek hareket etmekteyiz. Bu amaç ile ilerlemek, müşterilerimizi memnun etmek ilk hedefimizdir.

Misyonumuz;

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek alt yapısını güçlendiren, eğitimli ve profesyonel ekiplerle ilerleyen, kaliteli ve kusursuz bir organizasyon ortaya koyan bir firma olmaktır

Vizyonumuz;

Sektöründe liderliği değil, kusursuzluğu ve örnek teşkil etmeyi hedefleyen, yenilenen teknolojiyi takip eden ve sektörel ekip ve ekipmanları bünyesinde bulunduran, organizasyonlarında mükemmeliyetçiliği hedefleyen bir firma olmak ve bu mantalitedeki profesyonel ekip kadrosuyla ilerlemektir.